FATURALANDıRMA POLITIKASı

Bize verdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkımız saklıdır. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, kişi başına, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz.

Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı, aynı kredi kartı ve/veya aynı fatura ve/veya sevkiyat adresini kullanan siparişler tarafından veya bu hesaplar altında verilen siparişleri içerebilir. Bir siparişte değişiklik yapmamız veya siparişi iptal etmemiz durumunda, siparişin verildiği sırada sağlanan e-posta ve/veya fatura adresi/telefon numarası ile iletişime geçerek sizi bilgilendirmeye çalışabiliriz. Kendi kararımıza göre bayiler, satıcılar veya distribütörler tarafından verildiği anlaşılan siparişleri sınırlama veya yasaklama hakkımızı saklı tutarız.

Mağazamızda yapılan tüm alışverişler için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgileri sağlamayı kabul edersiniz. İşlemlerinizi tamamlayabilmemiz ve gerektiğinde sizinle iletişime geçebilmemiz için e-posta adresiniz ve kredi kartı numaralarınız ve son kullanma tarihleri dahil olmak üzere hesabınızı ve diğer bilgilerinizi derhal güncellemeyi kabul edersiniz.

Daha fazla bilgi için, lütfen sayfamızı İade Politikası inceleyin.

Desteklenen kredi kartları, PayPal ve diğer elektronik ödeme sistemleri ile ödeme kabul ediyoruz.

Çek veya diğer ödeme yöntemlerini sadece ülkenizde bu seçenekler mevcutsa kabul ediyoruz. Ayrıca bazı ülkeler için teslimatta nakit ödeme hizmeti de sunuyoruz. Ülkenizde teslimatta nakit ödeme seçeneği mevcutsa, ödeme sayfasında bu seçenek hakkında bilgilendirileceksiniz.

Mallar için tüm vergi ve harçlar dahil nihai fiyat, satın alma işlemini gerçekleştirebileceğiniz ödeme sayfasında gösterilecektir. Ödeme sayfasındaki fiyatın, yerel gümrükleriniz tarafından uygulanabilecek herhangi bir ithalat ücretini veya vergisini içermediğini lütfen unutmayın.

Web Sitesinde gösterilen Malların fiyatları değişebilir. Zaman zaman indirimler uygulayabilir veya fiyatları düşürebiliriz.

Herhangi bir ürünün satışını değiştirme veya durdurma hakkımızı saklı tutarız. Ürünlerin satışında herhangi bir değişiklik, fiyat değişikliği, askıya alma veya durdurma nedeniyle size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağız.

Web Sitesinde gösterilen tüm fiyatlara uluslararası nakliye masrafları ve vergiler dahildir. Ancak, farklı ülkelerdeki tüketicilerin ürün fiyatlarını biraz farklı görebileceğini lütfen unutmayın - fiyatlar, her duruma bağlı olarak uygulanacak veya uygulanmayacak olan Katma Değer Vergisinden ("KDV") etkilenebilir. Ayrıca, gönderim adresinize bağlı olarak, bazı alıcıların ithalat ücreti ödemesi gerekebilir.

Hizmet Şartları'te tanımlanan durumda, gönderinizin ithalat ücretlerine ve gümrük ücretlerine tabi olabileceğini lütfen unutmayın. Bununla birlikte, aynı vergilerle asla iki kez ücretlendirilmeyeceksiniz - talep ettiğiniz ürün Size doğrudan Çin'den gönderilecekse, sizden KDV veya ithalat ücreti ödemenizi istemeyeceğiz.

Seçtiğiniz ödeme yöntemine bağlı olarak asla herhangi bir dönüşüm oranı veya ücret uygulamayacağımızı lütfen unutmayın. Bununla birlikte, bazı bankalar giden ödemeler ve uluslararası transferler için dönüşüm oranları uygular - bu nedenle, bankanızın Bize yapılan herhangi bir ödeme için uygulayacağı herhangi bir banka ücretinden veya dönüşüm oranından sorumlu değiliz. Web Sitemizdeki ürün fiyatları veya satın alma makbuzu ile banka hesap özetiniz arasında herhangi bir fark fark ederseniz, ek ücretlerin ayrıntılı açıklaması için lütfen bankanıza başvurun.